KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 15229427
nr 1522 9427
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färgkrita, 2 st, Signerad. Bildmått: 42x58 cm, yttermått inklusive ram: 51x76 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:25:14
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm